Розваги для хлопчиків 5 років

Posted: Апрель 6, 2017 in Родителям на заметку, Games

Розваги для хлопчиків 5 років

Справа в тому, що п’ятирічний вік — дуже важлива віха в процесі дорослішання людини. У цей період він остаточно відокремлює своє «Я» від материнського, усвідомлює власну стать, починає потребувати особистому просторі, вчиться грати на самоті, та й в інших життєвих аспектах стає набагато більш самостійним, ніж ще навіть півроку тому.

Психологи взагалі заявляють, що до цього моменту характер і темперамент людини сформований на 85-90%, і у батьків в запасі є не більше 1-2 років для того, щоб спробувати щось в ньому підкоригувати. Нам дане твердження здається кілька перебільшеним і категоричним, але те, що в п’ять років кожен малюк робить нехілий стрибок у розвитку оскаржити важко. Та й не потрібно, власне кажучи. Набагато важливіше допомогти дитині адаптуватися до нових умов, в тому числі і за допомогою тематичних ігор для хлопчиків 5 років.

Unser Website bietet die vielfältigsten gratis onlinespiele für alle an, die langweilen oder im Moment alleine ihre Freizeit verbringen müssen. Hier gibt es Spiele für Mädchen und Jungen, für große Männer und strenge Frauen. Hier finden Sie Online Spiele für alle Alterstufen: smarte und dumme, stillvolle und amüsante-durchaus nach jedem Geschmack.

Велика частина розваг розділу являє собою розвивалки. Воно й зрозуміло: п’ять років — не тільки важливий етап дорослішання, а й період інтенсивної підготовки малюка до початку навчання. Прийом до першого класу навіть самої рядовий школи супроводжується обов’язковим тестуванням, на якому дитина повинна продемонструвати, як мінімум, знання алфавіту, рахунку до десяти, вміння будувати виразні, складносурядні пропозиції і логічно мислити.

Все це в легкій і ненав’язливій формі допомагають освоїти онлайн ігри для хлопчиків 5 років. У них малюкам доведеться відшукувати (попутно запам’ятовуючи!) Заховані на екрані літери, складати з них простенькі слова, вирішувати нескладні арифметичні приклади, головоломки, складати пазли, називати кольори, вчитися розрізняти геометричні форми і т.д. Від аналогічних розваг на http://puppospiele.de/ для дівчат ігри для хлопчиків для 5 років відрізняються тільки специфічної тематикою.

Реклама

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s