Рецепти крафту

Posted: Декабрь 15, 2014 in Games

minecraft крафтінг

Якщо ви хочете відчути себе справжнім шахтарем. То просто не обійтися без такого атрибуту, про який зараз піде мова. А саме, зараз відбудеться знайомство з вагонеткою.

Вагонетка є єдиним наземним транспортом, який ви можете скрафтіть без модов в оригінальному Minecraft.На ній можна їздити самому, або перевозити різні предмети. Найчастіше вагонетки використовуються в шахтах для пересування від споруди до споруди або для швидкого переміщення. Але не забувайте, що вагонетка може їздити тільки по рейках. Це означає те, що для забезпечення комфортної їзди необхідно створити широку залізничну мережу.
ігри minecraft
Крафтінг вагонетки зовсім не складний. Все що для цього потрібно — п’ять залізних злитків. Подивитися, як зробити вагонетку в Minecraft ви можете на спеціальному ресурсі.

Якщо у ваші плани входить бути справжнім експертом у світі Minecraft, то необхідно ознайомиться з рецептами, які існують в цій грі. Завдяки їм ви зможете знати, як можна зробити портал або карту, а також інші корисні блоки. Крафтінг або крафт в Minecraft — основний спосіб створення або одержання нових блоків. Для крафта предметів використовують сітку крафта в інвентарі або верстак. З його допомогою можна створити велику частину ігрових предметів.

Верстат можна створювати з будь-яких дощок. Щоб дошки були кольоровими, знадобиться деревина різних типів. З дощок також можна робити палиці, які будуть потрібні для крафта інструментів, факелів, сходів, табличок та інших предметів. Чим довше ви граєте в Minecraft, тим більше предметів вийде знайти. Щоб їх не носити з собою, необхідно зробити скриню, в який можна складати ігрові предмети. Дл його створення використовуйте будь дошки.

Реклама

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s