Особливості вибору стільниці для кухні

Posted: Июль 7, 2014 in Uncategorized

Kitchen Designs
Основний елемент, що входить до складу кухонного гарнітура — стільниця, від її вибору залежить стиль кухні. Сьогодні пропонується величезний асортимент стільниць.
• Високий рівень якості.
• Зносостійкість.
• Екологічна її безпеку.

Стільниці виготовляються з багатошарового високоякісного облицювального будівельного матеріалу.

Відмінні властивості стільниць.
Облицювальний матеріал і форми є відмінною рисою стільниць впливає на її характеристику. Термін служби стільниця зносостійкість і практичність безпосередньо залежить вибір облицювального матеріалу. Стиль кухонного гарнітура впливає на форму стільниці. Для класичного стилю з фото сайту homeid.org гарнітура стільниця прямокутної форми і залежить від інтер’єру. Форма стільниці може бути зігнутою, багатокутної, овальної і круглої.
Облицювальний матеріал виробляється з натурального природного матеріалу або штучного саме це і впливає на якість стільниці.

Стільниці з натурального матеріалу
Стільниці, вироблені з натурального каменю — граніту або базальту мають величезні переваги і користуються величезною популярністю. Головна перевага таких стільниць — це їх привабливість, практичність і довговічність, екологічність і на стільниці з каменю ціни цілком прийнятні. Стільниці з дерева як показано на сайті Kitchen Designs http://homeid.org/kitchen-designs виготовляються з планок твердих порід дерева, такі стільниці ідеального зовнішнього вигляду. Оформлені кухні в стилі модерн або кантрі стільниці з дерева ідеально вписуються в інтер’єр, але такі стільниці дуже уразливі при впливі на них чистячих і миючих засобів і гарячої посудом. Облицювання стільниць штучними матеріалами — композитного матеріалу або ДСП.

Сьогодні дешевим матеріалом для стільниць є ламінат. Основна їх перевага — низька вартість. Недолік — деформація від довгого впливу на стільницю вологи, фарбувальних напоїв вино, чай, кава і продуктів харчування.

Композитний матеріал, затребуваний і популярний сьогодні. Стільниця складається з синтетичної смоли скріплюючою мінеральні наповнювачі. Такий матеріал має величезні переваги:
• Еко логічність;
• Стійкість різного роду механічних пошкоджень;
• Тривалий термін служби.

При виборі стільниці необхідно вивчити характеристику облицювального матеріалу, щоб вона була зручною і практичною.

Реклама

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s