На серверах вже запущено патч 51

Posted: Июль 7, 2014 in Games

WOW
Ну що ж, дочекалися: на абсолютно всіх офіційних серверах популярної гри WОW, був запущений довгоочікуваний патч 5.1. Варто підкреслити, що це перше велике оновлення нового контенту, який отримав назву Пандар. Разом з виходом патча на офіційному сайті розробники виклали основні зміни в грі, які вони впровадили за останні кілька днів. Даний пост став дуже цікавий для більшості користувачів, адже раніше вже з’являлося кілька новин про інновації, які будуть прийняті в грі, проте про ті, які були описані в новому пості, ніхто ще й не знав.

Почнемо з самого головного. Тепер гравцям не буде потрібно постійно сидіти в рейдах на сайті puppo.com.ua для того, щоб отримати потужну екіпіровку або зброю, адже тепер користувач може самостійно підвищувати рівень екіпіровки свого персонажа у спеціального NPS, який за це буде брати певну кількість очок доблесті. Так, епічні речі можна буде оновити двічі, при цьому при кожному оновленні рівень одягу буде підвищуватися на чотири пункти.
Щоб один раз оновити, персонажу доведеться викласти 750 кровно зароблених очок доблесті або ж завоювання. Що стосується простих синіх речей, то їх скачати на http://puppo.com.ua/download/index.html і оновити можна буде тільки один раз, і при цьому їх рівень підніметься на вісім одиниць. За такий апгрейд доведеться заплатити 1500 очок. Процес поліпшення буде чимось нагадувати процес трансмодіфікаціі речей.

Ще однією приємною новиною для гравців стало те, що тепер уже не потрібно бути в складі рейдів групи для того, щоб потрапити в рейд. Це дуже корисно для тих гравців, які мають намір проходити деякі рейди поодинці. Але нагадаємо, що при цьому їм не вдасться заробити більше грошей.

Реклама

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s