Міні Flash ігри онлайн

Posted: Март 28, 2013 in Games

ігри

Початком переможного ходи міні flash ігор вважається 26 грудня 2003 року, коли на світ з’явилася гра під назвою YetiSports, створена за технологією Macromedia Flash. Гра тут же придбала скандальну славу. Простий нехитрий сюжет і мінімум функцій не завадили їй завоювати немислиму популярність, і в подальшому паралізувати роботу десятків тисяч офісів по всьому світу. Замість виконання своїх обов’язків офісні працівники сиділи і рубалися в гру, змагаючись, хто далі і точніше жбурне пінгвіна. Нерідко до них приєднувалися і менеджери. Безумство тривало до середини січня. Пінгвіноманіей виявився охоплений весь світ. Збитки склали мільярди доларів. За своїм руйнівній дії «Пінгвіна» можна сміливо порівняти з мережевим вірусом. Надалі з’явилося безліч клонів YetiSports, але вони звичайно ж не мали подібного успіху.

Творці ігор швидко вловили, в який бік дме вітер і, взявши на озброєння технологію Macromedia Flash, почали створення ігор всіляких жанрів. Безперечними достоїнствами нової мультимедійної технології, що відкриває найширші можливості були доступність і порівняно легке освоєння всіх необхідних інструментів. Останнім часом з’явилися навіть готові програми-конструктори міні flash ігор, що дозволяють створювати ігри різної складності навіть школярам.

Закономірний процес еволюції призвів до створення шедеврів найрізноманітніших жанрів і складності, в тому числі з гарною графікою, звуком, добре продуманим сюжетом.

У них можна грати в режимі он-лайн або завантажити до себе на комп’ютер. Такі ігри не займають багато місця і не вимогливі до системних ресурсів. Іншою відмінною рисою онлайн ігор є висока динамічність і захопливість. Відсутність безлічі персонажів, налаштувань, функцій робить їх простими в освоєнні та самій грі.

Міні Flash ігри онлайн — це відмінний спосіб розважитися вдома і на роботі, відпочити від справ, провести вечір, розслабитися за чашкою кави в обідню перерву. В залежності від вашого настрою, це може бадьора динамічна стрілялка, леталка, бійки або гонки, а може бути спортивна гра або аркада, яка вимагає, хорошої реакції і координації рухів, а може захоплююча гра в жанрі квест. Якщо ви хочете щось інтелектуальне, то до ваших послуг карткові, логічні, та пазли.

Реклама
- комментарии
  1. […] Міні Flash ігри онлайнУ них можна грати в режимі он-лайн або завантажити до себе на комп’ютер. Такі ігри не займають багато місця і не вимогливі до системних ресурсів. Іншою відмінною рисою онлайн ігор є висока динамічність і захопливість. Відсутність безлічі персонажів, налаштувань, функцій робить їх простими в освоєнні та самій грі. […]

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s